A5 Fotografie gravírovaná do dřeva

Kód: 74A8
590 Kč
Možnosti doručení

fotografie gravírovaná do dřeva

Vaši vlastní fotografii spojíme s přírodou. Zvěčníme Vaše osobní vzpomínky na dřevěný formát 20 x 15 cm (cca A6). Naše fotografie gravírované na bukové překližce jsou dokonalým dárkem, jak pro sebe samého tak pro rodinu či přátele. Jsou vlastně ztělesněním zážitků a vzpomínek Vás a vašich přátel, která tu zůstanou navždy. Vytvořte vlastní rodinnou galerii nebo si připomeňte ty nejkrásnější okamžiky svého života.

NEZÁVAZNÁ GRAFICKÁ VIZUALIZACE ZDARMA ZDE

Detailní informace

Detailní popis produktu

dřevěná fotografie je dokonalý dárek

Na WoodenPuzzle.cz nabízíme originální dárek - dřevěnou fotografii vyrytou laserem. Každá fotografie gravírovaná do dřeva je díky jeho vlastnostem originálem a nikdy nebude možné vytvořit totožný kousek. Díky technologii gravírování zůstane fotografie v dřevě trvale a nikdy nevybledne. I když se dnes fotografie často tisknou, my věříme, že vyrýt ji přímo do dřeva je mnohem krásnější a přirozenější způsob. Navíc dřevo dokonale doplní interiér vašeho domova a těšíme se, že Vám bude dělat radost. Fotografie jsou gravírovány na kvalitní bukovou překližku o tloušťce 4 mm - dokonalý způsob, jak spojit přírodní kouzlo dřeva s osobními vzpomínkami. Naše fotografie gravírované na dřevě jsou vyráběny s důrazem na kvalitu a estetiku, a proto jsou ideální volbou pro každého, kdo hledá způsob, jak si uchovat své osobní vzpomínky.

od nejmenších po největší

Fotografie jsou gravírovány na kvalitní bukovou překližku o tloušťce 4 mm a můžeme je připravit ve třech velikostech - 20 x 30 cm, 30 x 45 cm a 45 x 60 cm. To znamená, že si můžete vybrat nejvhodnější velikost s ohledem na prostor, ať už chcete malou fotku na poličku nebo velkou fotografii na zeď. Ke každé dřevěné fotografii, kterou si objednáte od nás dostanete dárek zdarma - dřevěný stojánek.

Kvalitní fotografie je základ

Při objednávání prosím myslete na to, že pro kvalitní výsledek potřebujeme i kvalitní fotografii. Ideální je použít fotoaparát nebo lepší mobilní telefon za dobrého světla, abychom mohli docílit toho nejimpozantnějšího výsledku. Pokud si nejste jisti kvalitou, můžete nám fotografii poslat a my ji pro Vás zkontrolujeme.

Čeho se vyvarovat?

Neposílejte nám prosím vyfotografovanou obrazovku počítače ani neposílejte fotografie stažené z Facebooku nebo Messengeru, dochází totiž k obrovské ztrátě kvality původní fotografie. Navíc by měla být fotografie ostrá a jasná. Naši grafici poté upraví fotografii pro co nejlepší výsledek - tuto službu poskytujeme zcela zdarma. Pokud by fotografie nebyla dostatečně kvalitní, nezoufejte. Budeme Vás kontaktovat a společně vymyslíme co nejvhodnější řešení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty, které na e-shopu WoodenPuzzle.cz naleznete, si realizujeme sami - od prvotního nápadu nebo inspirace přes grafický návrh, řezání prototypů laserem, broušení, lepení, ruční barvení až k hotovému výrobku Vám na míru :-). Za značkou WoodenPuzzle.cz stojí dva kluci z Plzně, co mají rádi originální dřevěné dekorace.