Dřevěná jmenovka z více vrstev

Kód: 1322
890 Kč
Barva písma a střední vrstvy
Barva spodní a svrchní vrstvy
Font ?
Šířka jmenovky ?
Zadní strana jmenovky ?
Možnosti doručení

Dřevěná jmenovka vhodná do exteriéru

Právě se díváte na stylovou dřevěnou jmenovku z naší dílny, která se skládá hned z několika vrstev. Specialitou této dřevěné jmenovky WoodenPuzzle.cz je její povrchová úprava - dvě vrstvy bezbarvého laku. Její využití tak není třeba omezit pouze na interiér, ale stane se skvělou ozdobou letní kuchyně, pergoly nebo vstupních dveří. Nenechte se zmást názvem, tato dřevěná jmenovka může nést jakýkoliv text Vás napadne a bude to s ohledem na jeho velikost možné - třeba i označovat tatínkovo pracovnu nebo vchod na toaletu.

Jmenovka na míru pro každého

Jako u ostatních dřevěných jmenovek z nabídky WoodenPuzzle.cz si u této jmenovky můžete vybrat její povrchovou úpravu, velikost nebo font písma. Doporučujeme zvolit dvě různá barevná provedení, a to aby vynikla vrstvená struktura a písmo. Nám se nejvíce líbí kombinace krémové barvy a palisandrové lazury. Chcete si jmenovku vybarvit podle vlastních představ? To není problém, dřevěnou jmenovku pošleme rozloženou, a to včetně šablony pro nalepení písma.

Upozorňujeme, že instalační materiál není součástí. Doporučujeme však oboustrannou pásku zn. Tesa.

NEZÁVAZNÁ GRAFICKÁ VIZUALIZACE ZDARMA ZDE

12

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 24.4.2023
Jmenovka je o něco dražší, ale provedení je krásné. Dodání a komunikace v pořádku.
5
EP Avatar autora | 21.4.2023
Už nám visí v pergole na zahradě. Za nás vyhrála kombinace krémové barvy a bílé lazury :-). Eva

Produkty, které na e-shopu WoodenPuzzle.cz naleznete, si realizujeme sami - od prvotního nápadu nebo inspirace přes grafický návrh, řezání prototypů laserem, broušení, lepení, ruční barvení až k hotovému výrobku Vám na míru :-). Za značkou WoodenPuzzle.cz stojí dva kluci z Plzně, co mají rádi originální dřevěné dekorace.