Dřevěná cedulka s vlastní Wi-Fi sítí

Kód: 1308
890 Kč
Barva rámu a prvků
Možnosti doručení

Už žádné zadávání hesla a jména k Vaší WiFi síti!

Překvapte své přátele originálním dárkem.

Dřevěná cedulka, díky které se připojíte k WiFi bez nutnosti ručně zadat jméno a heslo - pouze naskenujete QR kód a jste připojeni! Ideální dárek a zároveň doplněk do domácnosti, ale i do restaurací, kaváren, hotelů, penzionů nebo do kamkoliv do veřejných prostor. Zvolte si popis, zadejte jméno a heslo k Vaší WiFi síti a vyberte barvu rámečku. Vyrobíme do 3 dnů.

Máte zájem o jiný design? Chcete cedulku do Vašeho podniku s vlastním logem? Napište nám ZDE - vyrobíme Vám cedulku dle Vašich požadavků.

2

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná cedule, díky které se připojíte k WiFi bez nutnosti ručně zadat jméno a heslo - naskenujete QR kód a jste připojeni! Ideální doplňek do domácnosti, ale i do restaurací, kaváren, hotelů, penzionů nebo do kamkoliv do veřejných prostor. Cedulka je vyrobena z bukové překližky (podklad), ve které je vygravírovaný QR kód s Vaším textem - ten zadáte spolu s heslem a jménem WiFi při objednávce. Rámeček je vyřezaný z 3 mm silné topolové překližky a opět si v objednávce zvolíte barvu rámečku, textu "Wifi" a znaku.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 21.4.2023
funguje skvěle přímo z fotaku na mobilu se wifi přes kód načte a připoji ,rychlé dodání!

Produkty, které na e-shopu WoodenPuzzle.cz naleznete, si realizujeme sami - od prvotního nápadu nebo inspirace přes grafický návrh, řezání prototypů laserem, broušení, lepení, ruční barvení až k hotovému výrobku Vám na míru :-). Za značkou WoodenPuzzle.cz stojí dva kluci z Plzně, co mají rádi originální dřevěné dekorace.