Luxusní dřevěná jmenovka

Kód: 1325
590 Kč
Barva písma a rámečku
Barva podkladu
Font ?
Šířka jmenovky ?
Zadní strana jmenovky ?
Možnosti doručení

Elegantní dřevěná jmenovka na dveře

Tak takovouhle dřevěnou jmenovku na dveřích určitě nikdo ve Vašem okolí nemá. Upozořnujeme, že naše elegantní dřevěná jmenovka vzbudí ve Vašich sousedech závist. Elegantní jmenovka na dveře z dílny WoodenPuzzle.cz nemusí být jen Vaší radostí, ale stane se skvělým dárkem ke stěhování, rekonstrukci, pořízení nového bydlení, svatbě, založení rodiny nebo prostě jen tak - naše elegantní dřevěná jmenovka je zkrátka univerzální dárek pro každou příležitost.

Jmenovka podle vašich představ

Tato luxusní dřevěná jmenovka se skládá ze dvou vrstev - gravírovaného podkladu a písma s rámečkem. Obě vrstvy jsou opatřeny barvou nebo lazurou - podle Vašeho vlastního výběru. Zvolit si můžete i rozměr nebo třeba font písma. Doporučujeme zvolit kontrastní barevné provedení - nám se nejvíce líbí kombinace barvy s lazurou.

Upozorňujeme, že instalační materiál není součástí. Doporučujeme však oboustrannou pásku zn. Tesa.

NEZÁVAZNÁ GRAFICKÁ VIZUALIZACE ZDARMA ZDE

12

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná jmenovka na dveře bytu nebo pokoje. Jmenovka je vyrobena na míru s vaším textem do tří dnů. Luxusní jmenovka ze dřeva je vyrobena z překližky v plzeňské rodinné dílně. Vybírat můžete z mnoha barev a fontů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty, které na e-shopu WoodenPuzzle.cz naleznete, si realizujeme sami - od prvotního nápadu nebo inspirace přes grafický návrh, řezání prototypů laserem, broušení, lepení, ruční barvení až k hotovému výrobku Vám na míru :-). Za značkou WoodenPuzzle.cz stojí dva kluci z Plzně, co mají rádi originální dřevěné dekorace.